ВІДКРИТТЯ ТА ПЕРША ЗУСТРІЧ РОЗМОВНО-ІНТЕГРАЦІЙНОГО КЛУБУ “РІКА” В КРАСНОКУТСЬКУ
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392894420_300165819454136_4266838251942223004_n.jpg)
Цієї п’ятниці відбулася перша зустріч-знайомство та урочисте відкриття розмовно-інтеграційного клубу “РІКА” в Краснокутську, організованого ГО Десяте Квітня у партнерстві з Green Art Tour – Громадська організація за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні. ![🧑🏻🦰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f9d1_1f3fb_200d_1f9b0.png)
![👦🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta1/1.5/16/1f466_1f3fc.png)
![🧑🏻🦰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc8/1.5/16/1f9d1_1f3fb_200d_1f9b0.png)
![👦🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta1/1.5/16/1f466_1f3fc.png)
В КРАСНОКУТСЬКОМУ ЛІЦЕЇ #1 зібралися учасники клубу та гості заходу. Люди різного віку з 7 сіл та селищ громади. З різним досвідом та рівнем володіння українською, але спільному в ключовому – щирому бажанні вивчати свою мову, свій край, свій культурний контекст. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Перед присутніми з вітальними словами виступили представники організаторів – Artur Koichurenko з Green Art Tour – Громадська організація та Марина Губська з ГО Десяте Квітня. Також команду та учасників клубу привітала Ірина Карабут, голова КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ . Фантастичними за звучанням піснями Краснокутщини та народними іграми усіх присутніх зустрічали музиканти гурту “ЯРИ”. ![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
Важливим моментом відкриття клубу було вшанування пам’яті полеглих у війні Героїв Краснокутщини. ![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
Темою “Мова – серце української культури” розпочалася перша зустріч, яку проводили філологині та модераторки клубу “РІКА” в Краснокутську – Валентина Колонтаєвська та Олена Яковенко. ![👩🏻🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1.5/16/1f469_1f3fb_200d_1f3eb.png)
![👩🏻🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1.5/16/1f469_1f3fb_200d_1f3eb.png)
Інтерактивно, пізнавально та в надзвичайно дружній атмосфері ми займалися цікавими мовними вправами, знайомилися, спілкувалися та дізнавалися більше про різноманіття української мови, її трансформацію в історичній динаміці. Чудові відгуки, щирі посмішки та енергія гуртування – те, як пройшла перша зустріч, ми запам’ятаємо надовго! ![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![🛎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1.5/16/1f6ce.png)
![📖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![🛎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/1.5/16/1f6ce.png)
Сформували групу учасників клубу, презентували плани подальших зустрічей та активностей. Дякуємо усім учасникам клубу та гостям зустрічі за ваше бажання і жагу та пізнання свого. За те, що ми настільки гарно та з користю провели цей час! Щиро вдячні КРАСНОКУТСЬКОМУ ЛІЦЕЮ #1 та його директорці, Наталії Момот, за підтримку та гостинність! Далі – цікавіше! Слава Україні! ![🌼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1f33c.png)
![🌼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1f33c.png)
Текст: Артур Койчуренко
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391572425_300167499453968_3296004810150636979_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392890840_300167706120614_5500347190102341895_n-300x222.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392894420_300165819454136_4266838251942223004_n-300x204.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392919132_300165806120804_9173540600127557870_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392919250_300166376120747_4425857444732629942_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392925099_300166662787385_6656536881560493085_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392925499_300167896120595_5772335515588764598_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392925746_300166866120698_5827010089237618849_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392926117_300167676120617_1948396417243409516_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392927788_300167856120599_262429906991258380_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/392930332_300167436120641_5783169753967034386_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/394308507_300167589453959_291396719795406219_n-300x225.jpg)